لامپ‌هاي ال اي دي کم مصرف کم خطر - اریس لایتینگ

لامپ‌های ال ای دی کم مصرف کم خطر

لامپ‌های ال ای دی کم مصرف کم خطر

لامپ‌های ال ای دی کم مصرف کم خطر

LEDها از دهه ‌های گذشته در الکترونیک مورد استفاده قرار می‌ گرفتند و برای نمایش خاموش یا روشن بودن نمایشگرها در لوازم مولتی مدیا و نشان ‌دهنده لوازم الکتریکی و ماشین آلات مورد استفاده قرار گرفتند. اما در حال‌ حاضرLED ها به نحوی ساخته می ‌شوند که نور را در جهت خاصی متمرکز می‌ کنند و به صورت چیپ ‌های کوچکی هستند که معمولاً داخل یک شیشه گنبدی شکل قرار می‌گیرند، به اندازه چوب کبریت هستند و به‌ سختی می ‌شکنند. بزرگ ‌ترین مشکل لامپ‌ هایLED رنگ آنها بود اما اکنون به آسانی با تغییر در ساختار فیزیکی و مواد تشکیل ‌دهندهLED، نور در رنگ ‌ها و شدت‌ های مختلف و با طول موج مشخص با رنگ کاملاً خالص تولید می ‌شود. LE‌ها به سلامت چشم و محیط آسیب نمی ‌رسانند، به عبارتی فاقد پرتوهای مادون قرمز و فرابنفشی هستند که سایر صنایع روشنایی ایجاد می‌ کنند. LED های سفید قابلیت تولید همه نوع رنگ را دارند و علاوه بر آن از انرژی بسیار کمی در مقایسه با سایر لامپ ‌ها وLEهای قدیمی، برای تولید روشنایی استفاده می ‌کنند و به همین دلیل روز به روز استفاده از آنها بیشتر شده‌ است. در آینده دستگاه‌ های ال‌ای‌دی جایگزینی برای تلویزیون ‌های ال‌سی‌دی خواهند بود.
امروزه لامپ های ال ای دی کاربردهای مختلف و نقش مهمی در دکوراسیون منزل دارند. فضای تک تک اتاق‌ها را می توان با استفاده از این لامپ ها تغییر داد. این روش برای مدرن کردن یک خانه و تغییر جو آن بسیار جالب است. به ویژه اگر امکان تغییر رنگ دیوارها وجود ندارد، به راحتی و با تغییر برنامه می توان به رنگ دلخواه دست یافت. نه فقط تغییر رنگ دیوارها با این لامپ ها امکان پذیر است بلکه در هر جای خانه می توان از آنها استفاده کرد. از دستگیره در گرفته تا تغییر رنگ آب دوش یا شیر دستشویی و پشت دکورها و حتی وان حمام. می توان یکی از رنگ های مختلف و متنوع بنفش، آبی، سبز، قرمز، نارنجی، سفید و غیره را به صورت دستی یا با کنترل انتخاب و فضای سرد خانه را گرم یا برعکس کرد یا در اتاق کودک و پذیرایی به طور اتوماتیک رنگ ها را یکی پس از دیگری امتحان و به رنگ مورد علاقه و مناسب تغییر داد. همچنین امکان کم رنگ یا پررنگ تر کردن رنگ مورد نظر با کلید تنظیم با نور سفید وجود دارد.هنر دیگر این چراغ ها در دکوراسیون مدرن، توانایی تغییر رنگ با تغییر درجه حرارت آب است. با فن آوری بالا و سیستم کنترل نور، هم زمان با تغییر درجه آب از سرد به گرم، رنگ نور می تواند از آبی به قرمز تغییر پیدا کند.
در این لامپ ها ۹۰ درصد انرژی تبدیل به نور می شود در حالی که در لامپ های معمولی ۹۰ درصد انرژی تبدیل به گرما و فقط ۱۰ درصد به نور تبدیل می شود.در تولید LEDها سعی می شود از کریستال ها و نیمه رساناهای شفاف، دارای فرکانس تولید نورمناسب و یک پکیج مناسب استفاده شود.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه