صنعت برق ایران در منطقه خاورمیانه جزو صنایع پیشرو است

صنعت برق ايران در منطقه

صنعت برق ایران در منطقه خاورمیانه جزو صنایع پیشرو است

صنعت برق ایران در منطقه خاورمیانه جزو صنایع پیشرو است

صنعت برق ایران در منطقه

موج – مشاور بین‌المللی یک شرکت ترکیه‌ای در حاشیه برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران گفت: صنعت برق ایران در منطقه خاورمیانه جزو صنایع پیشرو مطرح بوده و از بسیاری کشورها جلوتر است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، آرزو رانا، مشاور شرکت تولیدی «بش.ای» (Bes A) ترکیه، تولیدکننده سامانه‌های روشنایی اضطراری، با بیان این مطلب گفت: ارزیابی من از حضور در نمایشگاه برق ایران بسیار مثبت است؛ زیرا صنعت برق ایران از بسیاری از کشورهای همسایه پیشرفته‌تر بوده و به سرعت در حال توسعه است.
وی ادامه داد: دنیا در حال گسترش است، بنابراین ایران نیز بایستی از سامانه‌های نوین و تکنولوژی‌های برتر در صنعت برق، بیشتر استفاده کند.
رانا با بیان این مطلب که ۲۰ سال است در استانبول مشغول تولید سامانه‌های اضطراری و روشنایی در زمان قطع برق هستند، گفت: بارها در نمایشگاه‌های امارات و کشورهای حوزه خلیج‌فارس حضور داشته‌ام، ولی برای اولین بار است که در نمایشگاه ایران شرکت می‌کنم و از این حضور بسیار خوشحالم.
وی با بیان این که تکنولوژی صنعت برق ایران برای ما از سایر کشورهای همسایه جذاب‌تر است، افزود: همکاری مشترک می‌تواند موجب توسعه هر دو کشور شده و به‌جز تبادل تکنولوژی، برای هر دو طرف سودآور باشد.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها