سوالات متدوال

دوست دارم از اریس لایتینگ خرید کنم، اما هنوز کاملاً به خرید اینترنتی اعتماد ندارم، چگونه مطمئن باشم که پس از خرید، کالا به دست من می‌رسد؟

علاوه بر سابقه ، تجربه و محتوای غنی وب سایت اریس لایتینگ، دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی  به این کسب و کار رسمیت و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در پایین صفحات اریس لایتینگ با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید.

همچنین اریس لایتینگ با سابقه سال‌ها فعالیت و تحویل موفق سفارش‌ها به بیش از صدها هزار مشتری و ارائه خدمات مورد انتظار مشتریان، سابقه درخشانی از فعالیت خود ایجاد نموده و همواره به عنوان برند پیشرو در زمینه تجارت الکترونیک نزد مشتریان، نهادهای نظارتی و زنجیره های عرضه کالا شناخته شده است. بنابراین با خیال آسوده سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات منحصر به فرد اریس لایتینگ استفاده کنید.

آیا می‌‏توانم سفارشم را ابطال کنم یا تغییر بدهم؟

تا پیش از تایید نهایی سفارش و کلیک روی آیکون اتمام خرید شما می‌توانید سفارش را از سبد خرید خود حذف و یا اصلاح کنید.

پس از تایید نهایی سفارش و اتمام خرید و در مرحله پرداخت و ثبت سبد، شما قادر به حذف و تغییر سفارش نیستید. از این مرحله به بعد برای لغو یا تغییر آن، با واحد پیگیری سفارشات تماس بگیرید.

چگونه می‌توانم کالای مورد نیاز خود را در سایت اریس لایتینگ جستجو نمایم؟

در صفحه اول سایت، با وارد نمودن نام کالا یا فروشگاه، می‌توانید آن را جستجو نمایید.

آیا در اریس لایتینگ امکان جستجوی پیشرفته خدمات وجود دارد؟

شما می‌توانید با انتخاب دسته مورد نظر خدمات از منوی بالای صفحات سایت، به صفحه مربوط به آن خدمت رفته و از منوی کناری آن صفحه جهت جستجوی پیشرفته خدمات استفاده نمایید.

آیا برای استفاده از خدمات سایت اریس لایتینگ به عضویت در سایت دارم؟

خیر. شما می توانید بدون عضویت در سایت به سادگی از کلیه خدمات و امکانات کاربری سایت اعم از سفارش ، ارائه نقد و نظر و امتیازدهی به آنها استفاده نمایید.

چگونه می‌توانم از اخبار سایت اریس لایتینگ و اضافه شدن مراکز خدماتی جدید به سایت مطلع شوم؟

شما می توانید از طریق عضویت در خبرنامه اریس لایتینگ ، یا عضویت در صفحات شبکه اجتماعی اریس لایتینگ از آخرین محصولات  اریس لایتینگ با خبر شوید .

 آیا امکان ویرایش مشخصات کاربری و ایمیل من وجود دارد؟

شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی (یا شماره ی همراه در صورت تایید شماره همراه) و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه “پروفایل من” به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش “اطلاعات کاربر” امکان “ویرایش اطلاعات” وجود دارد. در صورتی که نیاز داشتید قسمتی را تغییر دهید که از طریق منوی کاربری قابل تغییر نبود ، به ایمیل info@erislighting.com  با ایمیل ثبت نامی ایمیلی ارسال کنید و تغییرات مد نظر را در ایمیل ذکر کنید ، پس از اعتبار سنجی حساب کاربری تغییرات انجام خواهند  شد .

 آیا می‌‏توانم به اطلاعات خریدهای قبلی خود دسترسی داشته باشم؟

برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، باید با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه “سفارشات من” کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده ‏شود.

با استفاده از کارت کدام بانک‌ها می‌توان هزینه سفارش را اینترنتی پرداخت کرد؟

شما می‌توانید با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت اریس لایتینگ ، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

ممکن است پرداخت اینترنتی ناموفق باشد، ولی مبلغ از حساب من کم شده باشد؟

گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولاً پول شما در حساب‏‌های میانی بانک است و خود بانک مغایرت‏‌ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد. اگر تا 72 ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.

 آیا پرداخت در محل، شرایط و محدودیت‏‌هایی دارد؟

بله، هنگامی که تعداد و مبلغ سفارش از میزان خاصی بالاتر باشد امکان پرداخت نقدی وجود ندارد که این محدودیت در تماس تلفنی مرکز امور مشتریان اریس لایتینگ به مشتری اعلام خواهد شد.